Aktualności

Wydarzenia i promocje

Życzenia Świąteczne i Noworoczne

23/12/2016
Drogie Koleżanki i Koledzy, Przyjaciele i Partnerzy

Bardzo dziękujemy za współpracę i wielkie zaangażowanie w mijającym, pełnym wyzwań 2016 roku.

Życzymy Wam wyjątkowych, prawdziwie radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz uśmiechu i życzliwości na każdy dzień Nowego Roku.

Przerwa w pracy biura

08/05/2017
W związku z przygotowaniami do wydarzeń z serii targów i konferencji GigaCon oraz CareerCon, informujemy że

biuro ITOWN w dniach 22-26.05 będzie nieczynne. Wszelkie zapytania prosimy kierować na biuro@itown.pl.

Za utrudnienia przepraszamy, informujemy również, że we wspominanych dniach support zrealizowanych projektów będzie funkcjonował jak dotychczas.

dtp, prezentacje, grafika, gliwice
rekrutacja itown

Programista „wyjadacz” poszukiwany!

06/05/2016
Jeśli jesteś specjalistą w swojej wąskiej dziedzinie lub czujesz się w danej tematyce naprawdę mocny to czekamy Twoje zgłoszenie.

Aktualnie priorytetowo poszukujemy programistów webowych (zarówno PHP jak i ASP) oraz wdrożeniowców Open Source.

Po szczegółowe informacje zapraszamy do podstrony kariera.

Promocja: SEO + Google Adwords

09/05/2016 – 31/05/2016
Promocja dedykowana jest wszystkim naszym aktualnym Klientom, a także nowym, którym nie wdrażaliśmy stron oraz sklepów internetowych.

Oferujemy kompleksowe usługi optymalizacji Państwa stron i sklepów pod wyszukiwarki internetowe oraz pozycjonowanie w Google, jako najskuteczniejszą, a także najtańszą formą reklamy w Internecie.

Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu.

Pozycjonowanie stron internetowych
ITOWN, Czajki 3, Gliwice

Nowa siedziba ITOWN

07/04/2016
Z przyjemnością informujemy, że po kilku fantastycznych oraz pełnych wyzwań latach funkcjonowania naszej firmy, wreszcie zmieniamy siedzibę na nową! Aktualnie dokonywana jest „przeprowadzka”, a już od najbliższego poniedziałku zapraszamy do nowego biura w Gliwicach, na ulicy Czajki 3/8.

Jesteśmy pewni, że nowa przestrzeń zapewni nam jeszcze większą motywację oraz skuteczność realizowanych projektów.

ITOWN.PL – nowy design i reorganizacja

31/08/2015
Z przyjemnością chcemy podzielić się z Państwem naszą nową stroną internetową. W stosunku do starej strony, dokonaliśmy nie tylko zmiany szaty graficznej, lecz również zreorganizowano treści, w celu ułatwienia wyszukiwania informacji.

Do nowości należy zaliczyć Chat na żywo oraz Panel użytkownika dla naszych Klientów, Administratorów, Innowatorów i Partnerów – zapraszamy.

strony www gliwice, strony internetowe gliwice
itown, strony www gliwice

Tegoroczne szkolenia kadry ITOWN

27/07/2015
Stałe podnoszenie kwalifikacji oraz podążanie za nowinkami technologicznymi gwarantuje najwyższy poziom realizowanych przez nas usług.

Szkolenia, kursy i staże będą odbywały się 07-11.09.2015 oraz 19.10-23.10.2015 – za możliwe w tych dniach utrudnienia przepraszamy.

Innowacje technologiczno-internetowe

14/07/2015
Osiąganie przewagi nad konkurencją w Internecie to stały rozwój oraz innowacje technologiczne. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy dział Innowacji Internetowych!

Posiadasz niestandardowy pomysł? Szukaj skutecznej metody osiągania przewagi nad konkurencją w Internecie? – ten dział jest dla Ciebie!

Zapraszamy do kontaktu, a zapytania elektroniczne przyjmujemy: innowacje@itown.pl.

itown, strony internetowe gliwice
itown, strony internetowe gliwice

Ruszamy na podbój UE i świata

20/06/2015
Z olbrzymią przyjemnością informujemy, że nasza filozofia zakładająca kształtowanie rynku poprzez nieustanne innowacje, a nie tylko reagowanie na zmieniające się trendy sprawiła, iż oferujemy nasze usługi na terenie całej Unii Europejskiej oraz tak atrakcyjnych krajów jak Rosja, Chiny czy USA.

Promocja na rynki zagraniczne

Oferujemy również projektowanie profesjonalnych rozwiązań internetowych wraz z promocją firm, które są zainteresowane sprzedażą towarów lub usług na rynki unijne i światowe. Jeśli potrzebują Państwo rozwiązań dedykowanych, gwarantujących profesjonalną promocję firmy oraz produktów czy usług – zapraszamy do kontaktu.

[nchat][/nchat]
Social Media

Podążaj za nami:

Podziel się linkiem: