O firmie

ITOWN. Interactive Agency & Software House

ITOWN to potencjał ludzki z Gliwic, który bazuje na pasjonatach branży IT, specjalizujących się w tworzeniu serwisów, sklepów i aplikacji internetowych.

Posiadamy olbrzymią wiedzę, jesteśmy kreatywni oraz elastyczni w działaniu – nie traktujemy klientów szablonowo. Od 2010 roku zapewniamy naszym Klientom najwyższej jakości usługi w przystępnych cenach.

ITOWN, tworzenie stron www, strony internetowe gliwice
ITOWN, tworzenie stron www, strony internetowe gliwice

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, gdyż naszym celem jest wykorzystanie wiedzy, kreatywności oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych do realizacji profesjonalnych wdrożeń.

Projekt, który przyciąga uwagę odbiorców oraz jest zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek to za mało! Celem jest wiarygodność i przewaga nad konkurencją.

Jako nieliczni zapewniamy analizę użytkowników i dobór najlepszych metod oddziaływania na Internautów, co realnie przyczynia się do wspomagania decyzyjności oraz gwarantuje nasz profesjonalizm i najwyższą jakość usług.

Słuchamy

Państwa produkt lub usługa jest kluczem do sukcesu, zatem uważnie słuchamy informacji na ich temat w celu indywidualnego przeanalizowania projektu i sformułowania optymalnej oferty dla danego rozwiązania. Gwarantuje to skuteczność realizowanego projektu.

Robimy co obiecujemy

Analizujemy projekty z uwzględnieniem różnorodnych potrzeb, usprawnień oraz punktów widzenia. Uwzględniamy w 100% sugestie naszych Klientów w celu sprostania oczekiwaniom Klientów.

Mamy doświadczenie

Współpracując z nami mają Państwo gwarancję kreatywnej współpracy z doświadczonym oraz wykształconym zespołem ludzi o szerokim spojrzeniu i wiedzy. Nie stoimy w miejscu – stale się rozwijamy i stosujemy najnowsze rozwiązania i trendy budowy aplikacji internetowych.

Jesteśmy dostępni

Zawsze można na nas liczyć – wystarczy podnieść słuchawkę – odpowiemy na wszystkie pytania i uwagi, doradzimy dobór najlepszych technologii internetowo-informatycznych oraz wesprzemy w obsłudze Państwa strony www.

Twój sukces jest naszym sukcesem

Zadowoleni Klienci są najlepszą reklamą – bez względu na to czy wykonujemy strony www, sklepy internetowe, systemy e-learningowe czy inne aplikacje internetowe – wszystkie nasze projekty cechuje profesjonalne wykonanie oraz nastawienie na wsparcie i wzmocnienie realizowanych celów biznesowych.

Tylko konkrety

Stosujemy zasadę „wiesz, czego się spodziewać, kiedy oczekiwać, i za jaką cenę”. Posiadamy przejrzyste zasady wycen naszych usług oraz nie zasypujemy Klientów stricte technicznym językiem. Wszelkiego rodzaju odpowiedzi na pytania naszych Klientów formułowane są w taki sposób, aby były zrozumiałe i praktyczne.

Wierzymy

Wierzymy w użyteczność, standardy sieciowe i dostępność aplikacji internetowych. Stosowanie standardów sieciowych to niższe koszty dla Państwa, krótszy czas realizacji projektu dla nas oraz lepsza dostępność dla użytkowników strony internetowej. Kolejną zaletą jest optymalne rozwiązanie pod wyszukiwarkę internetową Google.

Nie wierzymy

Nie wierzymy w profesjonalne projekty realizowane na szybko bez analizy potrzeb biznesowych firmy. Tylko indywidualne podejście do każdego projektu z przemyślanymi rozwiązaniami gwarantuje realizację celów biznesowych z obniżeniem kosztów działalności i zwiększeniem zyskowności firmy na czele.

Krok po kroku

Każdy realizowany przez nas projekt posiada swój logiczny plan. Od pomysłu do realizacji, zawsze można jednoznacznie określić, w których fazie cyklu życia realizowanego projektu się znajdujemy i wyrazić opinię na jej temat w dowolnym momencie.

Stosunek jakości do ceny

Każdą wycenę dostosowujemy do Państwa potrzeb i budżetu w sposób przejrzysty, zatem wiedzą Państwo za co będą płacić i ile – bez żadnych niespodzianek.

ITOWN, tworzenie stron www, strony internetowe gliwice
ITOWN, tworzenie stron www, strony internetowe gliwice

Technologie

Nasze realizacje to najlepsze technologie uzależnione od ich potrzeb i wymagań strony. Stale rozwijamy nasze kwalifikacje, wiedzę na temat technologii IT i oferujemy optymalne koncepcje wdrożeń aplikacji internetowych oraz bezpłatne doradztwo.

HTML/CSS

HTML to dominujący język i standard opisu stron www. Stosowany jest przy dynamicznych i statycznych witrynach. Współpracuje z CSS, które dają pełną kontrolę wyglądu każdego elementu strony www.

CSS to kaskadowe arkusze stylów, czyli język służący do opisu formy wyświetlania stron www. Arkusze stylów stanowią standard sieciowy umożliwiający zwiększają możliwości pozycjonowania stron www oraz poprawiają ich odczyt przez przeglądarki internetowe.

PHP/MySQL

PHP to język skryptowy, który służy do generowania stron internetowych w czasie rzeczywistym po stronie serwera www. Umożliwia tworzenie dynamicznych stron www, które wykorzystują bazy danych oraz generowanie i przetwarzanie grafiki.

MySQL to system zarządzania relacyjnymi bazami danych, który wykorzystuje się do tworzenia aplikacji internetowych. Ze względu na swoją szybkość i wielowątkowość najczęściej wykorzystywany jest na potrzeby aplikacji internetowych, CMS oraz e-commerce.

JavaScript/jQuery

JAVA SCRIPT to język skryptowy oparty na zdarzeniach, które są wykonywane po stronie użytkownika aplikacji www. Język stosuje się na stronach statycznych i dynamicznych oraz służy najczęściej do budowy drobnych interaktywnych efektów.

JQUERY to najpopularniejsza biblioteka oparta na języku Java Script. Ułatwia tworzenie interaktywnych wirtyn. Możliwości manipulacji elementów strony oraz efekty animacji sprawiają, iż jest to najlepsza technologia dla uatrakcyjnienia interfejsu użytkownika.

Flash

FLASH to technologia tworzenia animacji z wykorzystaniem grafiki wektorowej. Zastosowany język Action Script do obsługi zdarzeń, stanowi kompletne środowisko programistyczne i popularną metodę tworzenia interaktywnych elementów graficznych na potrzeby stron.

Oprogramowanie

Oświadczamy, iż do realizacji wszystkich naszych projektów wykorzystujemy legalne, profesjonalne oraz najnowsze oprogramowanie, które umożliwia przygotowywanie doskonałych materiałów do druku, stron internetowych, aplikacji na urządzenia przenośne oraz pozostałych zawartości graficzno-interaktywnych.

Adobe

W skład wykorzystywanego przez nas oprogramowania wchodzi pakiet Adobe Creative Suite Design Premium, którego programy przedstawiono poniżej:

 • Adobe Photoshop Extended
 • Adobe Illustrator
 • Adobe InDesign
 • Adobe Flash Catalyst
 • Adobe Flash Professional
 • Adobe Dreamweaver
 • Adobe Fireworks
 • Adobe Acrobat Professional
 • Adobe Bridge

Corel

W skład wykorzystywanego przez nas oprogramowania wchodzi pakiet CorelDRAW Graphic Suite, którego programy przedstawiono poniżej:

 • Corel DRAW
 • Corel PHOTO-PAINT
 • Corel PowerTRACE
 • Corel CAPTURE
 • Corel CONNECT
 • Corel DRAW ConceptShare
ITOWN, tworzenie stron www, strony internetowe gliwice
ITOWN, tworzenie stron www, strony internetowe gliwice

Sprzęt komputerowy

Posiadamy najlepsze na rynku oprogramowanie do projektowania grafiki komputerowej, a także interaktywności. Wykorzystujemy najnowsze technologie do wyświetlania i edycji obrazu.

Monitory

Wyświetlanie rzeczywistych kolorów oraz obrazu o profesjonalnej jakości gwarantuje realizację najlepszych projektów.

Oświadczamy, że wykorzystujemy profesjonalne, przeznaczone dla grafików monitory posiadające matrycę PVA, która charakteryzuje się bardzo dużym kątem widzenia oraz zawrotnym kontrastem. Dzięki wysokim współczynnikom kontrastu oraz wspominanej matrycy PVA, realizowane przez nas projekty graficzne cechuje precyzyjne odwzorowanie kolorów oraz nieprawdopodobną wyrazistość.

Dobre współdziałanie profesjonalnego oprogramowania z PC jest w stanie zapewnić pełne pokrycie kolorów s-RGB. s-RGB to domyślne ustawienia kolorów obsługiwane przez aparaty, drukarki, projektory i skanery oraz zalecana przestrzeń kolorów dla Internetu. s-RGB to standard, który używa się do edycji oraz zapisywania plików przeznaczonych do publikacji na stronach WWW.

Tablety

Wykorzystujemy również urządzenia nieograniczające naszej kreatywności oraz umiejętności, które są precyzyjne i dedykowane do tworzenia grafiki, ilustracji, rysowania, malowania, projektowania 3D czy edycji fotografii. Korzystamy z tabletów graficznych, które są dedykowane do zastosowań profesjonalnych dla artystów, grafików i specjalistów DTP.

[nchat][/nchat]
Social Media

Podążaj za nami:

Podziel się linkiem: