E-learning

Rozwiązania dedykowane i Moodle

Wdrażamy rozwiązania dedykowane i Open Source, umożliwiające zarządzanie wiedzą oraz internetowe narzędzia nauczania.

Nowoczesne techniki zdalnego prowadzenia szkoleń, kursów czy testów internetowych oraz ich projektowanie, tworzenie, skład i udostępnianie to już nie tylko optymalne rozwiązanie dla szkół, uczelni czy organizacji edukacyjnych – to narzędzie mające wpływ na rozwój biznesu firm opierających się na wiedzy oraz innowacyjności.

itown, elearning, gliwice
itown, elearning, gliwice

Oprócz rozwiązań dedykowanych, szytych na miarę mamy również do zaoferowania integrację platformy e-learningowej Moodle. Oprogramowanie to stanowi wysokiej jakości System Zarządzania Nauczaniem i jest dostępne na licencji Open Source.

Do największych zalet należy jego prostota w obsłudze oraz stabilność. System Moodle jest funkcjonalnym narzędziem, które umożliwia tworzenie szkoleń o dowolnej treści oraz strukturze wraz z zamieszczaniem materiałów do pobrania, przeprowadzaniem testów czy prowadzeniem dzienników ocen.

Moodle udostępnia również wiele możliwości kontaktu z kursantem od prostych tekstów, plików wideo, zdjęć, arkuszy kalkulacyjnych czy katalogów PDF z możliwością przesyłania po interaktywne chaty, głosowania oraz fora dyskusyjne.

System e-learningowy jest modularny (m.in. moduły: Zadań, Kursów, Lekcji, Quizów, Ankiet, Forum, Ocen, Dziennika, Wiki) zatem pozwala na indywidualne podejście do każdego projektu i posiada olbrzymie możliwości dostosowawcze, co ma niewątpliwie wpływ na wdrożenie optymalnych rozwiązań.

itown, elearning, gliwice
Elearning Moodle
CRM SugarCRM
itown, elearning, aplikacje internetowe, gliwice
itown, elearning, aplikacje internetowe, gliwice
ITOWN, tworzenie stron www, strony internetowe gliwice

Nasze projekty to

  • Funkcjonalny GUI (interfejs graficzny).
  • Standardy internetowe.
  • Poprawność typograficzna.
  • Web usability (użyteczność).
  • Web accessibility (dostępność).
  • Standardy SEO (wyszukiwarki).
  • Gwarancja i pomoc techniczna.

Rozwiązania Open Source

Ze względu na możliwość obniżenia kosztów realizacji projektów, wyselekcjonowaliśmy tylko sprawdzone oraz wielokrotnie nagradzane rozwiązania Open Source, do których skorzystania zachęcamy.

ITOWN, tworzenie stron www, strony internetowe gliwice
[nchat][/nchat]
Social Media

Podążaj za nami:

Podziel się linkiem: